Buradasınız : Ana Sayfa //Güncel Haberler//Hakkımızı Vermeyenlere de Oy Yok Diyen Assubaylar

Hakkımızı Vermeyenlere de Oy Yok Diyen Assubaylar

Emekli Astsubaylar Oy Yok Tepkisi Başlattı

Bu Kadarına da Pes Diyen Astsubaylar gurubunu kuran Emekli Astsubaylar, bir dönem Astsubayların özlük hakları ile ilgili hareket başlattılar ve büyük ses getirdiler. Pes Diyen Assubaylar ile başlayan harekete şimdi de Oy Yok Diyen Assubaylar hareketi ile devam ediliyor. 2014 yılı Yan Ödeme Kararnamesinin duyurulmasından ve Milli Savunma Komisyonunda görüşülmeye başlayan “Taslak Askeri Torba Yasasının taleplerinin tam karşılanmaması nedeniyle tekrar haklarını aramak için harekete geçtiler.

“Kime Oy Verdiğimizi Kimse Bilmeyecek Ama Kime Oy Vermediğimizi Herkes Bilecek”   diyerek yola çıkan Astsubaylar “Biz Bu Oyunu Bozarız” parolasıyla çok büyük ses getirmeye hazırlanıyorlar…

Sosyal medyada başlayan “Oy Yok” hareketi ile bir gün içerisinde 30 Bin kişiyi aştı. Facebookta “Hakkımızı Vermeyenlere de Oy Yok Diyen Assubaylar” gurubunda yapılan açıklamada “Emekli Astsubayları Kimsenin Yok Sayamayacağı, Yok Sayanlar ile Sandıkta Hesaplaşacaklarını ve Blok Olarak Oy Kullanarak Hareket Edeceklerini” açıkladılar.

Hakkımızı Vermeyenlere de Oy Yok Diyen Assubaylar

Hakkımızı Vermeyenlere de Oy Yok Diyen Assubaylar

Etiketler: , , ,

Copyright © 2011 Uzun Lafın Kısası Yaşamın Tam Ortası | Kareay.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap