Buradasınız : Ana Sayfa //Show Programları//Kim O Ne Zaman Başlayacak?

Kim O Ne Zaman Başlayacak?

Kim O Çok Yakında Star Tv Ekranlarında

BKM Mutfak oyuncularının hazırlayıp sunduğu Çok Güzel Hareketler Bunlar’ın en sevilen tiplemeleri Hıyarlı Baba (Şahin Irmak) ve Havuçlu Anneyi (Büşra Pekin) bilmeyenimiz yoktur. Hıyarlı Baba, Havuçlu Anne ve Ahmet Kural ve Murat Cemcir‘in yakın rol arkadaşları kayınço Ferhat rolünde Sadi Celil Cengiz yepyeni bir formatta Star Tv ekranlarında eğlenceli bir programla karşımıza çıkacaklar.

Eser Yenenler, Oğuzhan Koç ve İbrahim Büyükağ’ın hazırlayıp sundukları 3 Adam programı 25 Ocak 2014 tarihinde son bölüm olacağını ve yepyeni bir dizi ile TV8  ekranlarında karşımıza çıkacaklarını açıkladılar. Anlaşılan o ki 3 Adam programının bitmesiyle yerine geçecek olan program Kim O olacak.

Ünlülerin sıradan herhangi bir eve konuk olsa neler olurdu? Peki ya ünlüler Hıyarlı Baba, Havuçlu Anne ve şovmen olma meraklısı Kayınço Ferhat‘ın evine konuk olsalar neler olurdu, başlarına neler gelirdi? Bu soruların cevaplarının hepsi Star Tv ekranlarında çok yakında (Şubat ayı sonu gibi net tarih henüz belirlenmedi) başlayacak olan yarı sit-com yarı talk-show tadındaki Kim O programında. Hıyarlı Baba Kazım, Havuçlu Anne Hatçe ve kayınço Ferhat’ın maceraları ile evlerine konuk olan ünlülerin şaşkınlıkları, tepkileri ve zaman zaman gülmekten yıkıp geçirecekleri  komik anlar ile Kim O programının tanıtım fragmanını yazımızın devamında bulabilirsiniz…

Kim O Ne Zaman Başlayacak?

Kim O (Büşra Pekin – Sadi Celil Cengiz – Şahin Irmak)

Star Tv Kim O Fragmanı

[youtube]http://youtu.be/EQy8IWYVP0I[/youtube]

Etiketler: , , , , , , , , ,

Copyright © 2011 Uzun Lafın Kısası Yaşamın Tam Ortası | Kareay.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap