Buradasınız : Ana Sayfa //Magazin Haberleri//Kıvanç Tatlıtuğ Tedavi Görüyor

Kıvanç Tatlıtuğ Tedavi Görüyor

 Kıvanç Tatlıtuğ’un Hastalığı Ne?

Çok yakında Star Tv ekranlarında gösterilmeye başlanacak olan Kurt Seyit ve Şura dizisinin yakışıklı oyuncusu Kıvanç Tatlıtuğ yaklaşık bir aydır Nişantaşı’nda özel bir hastanede tedavi görüyor. Magazin dünyasının en çok konuşulan isimlerinde olan Kıvanç Tatlıtuğ, oynadığı dizilerle ve hatta reklam filmleri ile kendinden söz ettirmeyi başaran yakışıklı oyuncu Uyku Apnesi rahatsızlığından dolayı tedavi görüyor. Uyku apnesi tedavisi için on günde bir hastanenin yolunu tutan oyuncunun hastalığının kalp krizinden inmeye kadar bir çok hastalığı tetiklediği öğrenildi. Peki nedir bu Uyku Apnesi rahatsızlığı?

Uyku Apnesi Nedir?

Uyku apnesi kısaca apne olarak bilinir. Uyku esnasında solunum duraklamaları sonucu uyku düzensizliğine sebep olan hastalıktır. Uyku sırasındaki solunum duraklamaları neticesinde kandaki oksijen miktarının düşmesi neticesinde karbondioksit miktarı artar. Gece yaşanan bu rahatsızlıktan dolayı uyku probleminin olması günlük hayatı da önemli ölçüde etkileyeceğinden isteksizlik, halsizlik, sersemlik ve yorgunluk gibi rahatsızlıklar boy gösterecektir.

Kıvanç Tatlıtuğ'un Hastalığı Ne

Benzer Yazılarımız:

Ferdi Özbeğen Hayatını Kaybetti
Çağatay Ulusoy'un Son İmajı
Eski Malkoçoğlu'ndan Yeni Malkoçoğlu'na Eleştiri
Nihat Doğan 'Maçoyum ben' Deniz Akkaya
Medcezir Dizisinde Şok Ölüm
Sertab Erener Evli mi? Sertab Erener Evlendi mi?

Etiketler: , , , , ,

Copyright © 2011 Uzun Lafın Kısası Yaşamın Tam Ortası | Kareay.com. Tüm hakları saklıdır. - Popüler yabancı diziler ve filmler Rasidera


Yandex.Metrica