Buradasınız : Ana Sayfa //Türk Film ve Yorumları//Ferruh Yenidoğan Kimdir?

Ferruh Yenidoğan Kimdir?

Patron Mutlu Son İstiyor Filmindeki Patron Kim?

01 Ocak 2014 Çarşamba günü beyaz perdeye yansıyan yılın ilk Türk filmi Patron Mutlu Son İstiyor oldu. Romantik- komedi türünde olan filmin senaryosu Yılmaz Erdoğan’a ait. Patron Mutlu Son İstiyor filminde Tolga Çevik ,  Erkan Can ,  Ersin Korkut ,  Ezgi Mola ,  Murat Başoğlu ve Ferruh Yenidoğan gibi isimler rol alıyor. Patron Mutlu Son İstiyor filminde çekim mekanları olarak eşsiz güzelliği ile Peri bacaları ve çevresi kullanıldı. Patron Mutlu Son İstiyor dizisinde çalan şarkı için Tıklayınız….

Ferruh Yenidoğan Kimdir

Filmde ünlü olmayan ama çok güzel bir oyunculuk sergileyen isim var. Bu isim Ferruh Yenidoğan. Ferruh Yenidoğan filmin çekildiği Kapodokya’da beyaz eşya dükkanı bulunan bir esnaf. Patron Mutlu Son İstiyor Filmine sponsor olarak giden Ferruh Yenideoğan filmde patron rolünü alarak göz doldurmayı başardı. Aslında bu başarının altında Tolga Çevik varmış. Nasıl mı? Beyaz Show’un 03.01.2014 tarihli bölümünde Ferruh Yenidoğan karakterini yapılan makyajla Tolga Çevik’in canlandırdığı açıklandı. Ferruh Yenidoğan makyajı ile programa katılan Tolga Çevik, yüzündeki makyajı yırtarak gerçeği herkese açıkladı.

 

 

Google'dan Gelen Aramalar:

Benzer Yazılarımız:

Çakallarla Dans 2: Hastasıyız Dede!
Orhan Ölmez - Damla Damla Dinle
Adem Gümüşyaka - Kış Masalı Dinle
Unutma Beni Dizisinde Çalan Şarkılar
Doksanlar Dizisinin Yeni Karakteri Necmettin'in Müthiş Yeteneği
Aramızda Kalsın Dizisinde Çalan Şarkı Ne Ağlarsın Benim Zülfü Siyahım

Etiketler: , , , , ,

Copyright © 2011 Uzun Lafın Kısası Yaşamın Tam Ortası | Kareay.com. Tüm hakları saklıdır. - Popüler yabancı diziler ve filmler Rasidera


Yandex.Metrica