Buradasınız : Ana Sayfa //Yeni Taşıtlar//Yeni BMW 320i EfficientDynamics

Yeni BMW 320i EfficientDynamics

BMW 320i EfficientDynamics İnceleme

Otomobil meraklılarının bildiği gibi BMW’nin en beğenilen ve başarılı modeli 3 serisi şimdi 320i EfficientDynamics modeli ile şimdi Türkiye’de satışa sunuldu. Şimdi kısaca BMW 320i ED’yi anlatalım. 1,6 litre hacminde 4 silindirli motora sahip BMW 320i ED 170 beygir ve 250Nm tork sunuyor. Yapılan test sürüşlerinde, TwinPower turbo motoru, 8 ileri şanzımanı ile güçlü ve sağlam ivmeler ile hızlanan ve hız kaybı yaşanmadığı dile getiriliyor.

Eco Pro, Konfor ve Sportif sürüş seçenekleri mevcut olan BMW 320i ED’de, motorun ilk çalışmasında Eco Pro aktif oluyor, dilediğiniz anda konfor veya sportif modu seçebiliyorsunuz. Start/stop özelliği şu anda bu özelliği kullanan diğer otomobil markaları içerinde en kullanışlı olanı. EfficientDynamics teknolojisi araç yakıt tasarrufundan  fren enerjisine kadar birçok fonksiyonu anda yönetebiliyor. Yakıt tasarrufu için Eco Pro modu biçilmiş kaftan misali.

BMW 320i ED, 100 km hıza 7,6 saniyede hızlanması ile performansını açıkça ortaya koyuyor. Bunun yanında 100km’de ki yakıt ortalaması 8,3litre…bmw 320i efficientdynamics özellikleri

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=KpurCyq-ReE[/youtube]

Etiketler: , , ,

Copyright © 2011 Uzun Lafın Kısası Yaşamın Tam Ortası | Kareay.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap