Buradasınız : Ana Sayfa //Güncel Haberler//www.kareay.com 1 Yaşında

www.kareay.com 1 Yaşında

Nice yıllara www.kareay.com

Uçsuz bucaksız internet ortamında amatör bir ruhla profesyonel bir anlayışa ulaşabilmek amacıyla ilmek ilmek, gün gün işlediğimiz sitemizin 1. yaşını kutluyoruz. Uzun lafın kısası yaşamın tam ortası sloganıyla değerli dost ve arkadaşım Ayti’nin editörlüğün ile birlikteyürütmeye çalıştığımız sitemizde hayatımızdan, ilgimizi çeken ya da ihtiyaç olduğunu düşündüğümüz bir çok konuda paylaşım yapmaya çalıştık ve Allah izin verdiği sürecede paylaşmaya devam edeceğiz. Sitemizle birlikte bizde gelişmeye ve büyümeye devam ediyoruz. Bu süreçte bize destek veren aile, dost ve arkadaşlarımızı da sonsuz teşekkürler. Teknik ve taktik direktörlüğümüzü yürüten Controller’a ise ayrıca teşekkürlerimizi bir borç biliyoruz.

Sitemiz ile ilgili eleştiri, yorum,öneri vb. bütün görüşlerinizi bizlerle paylaşmanızı ümit ederek, takipçimiz olmanız ve birlikte yaşlanmak umuduyla …..

Kareay

Benzer Yazılarımız:

21 Mart Dünya Irkçılıkla Mücadele Günü Klibi
Lys Adaylarına Müjde
Taksim Gezi Parkı Olayları İçin Cem Yılmaz'ın Açıklaması
2014 ve 2015 Memur Zamları Ne Kadar Olacak?
İşaret Dili ile "Atatürk'ün Gençliğe Hitabesi"
2016 Polis Memuru Alımları Başladı

Etiketler:

Copyright © 2011 Uzun Lafın Kısası Yaşamın Tam Ortası | Kareay.com. Tüm hakları saklıdır. - Popüler yabancı diziler ve filmler Rasidera


Yandex.Metrica