Buradasınız : Ana Sayfa //Yarışma Programları//Survivor Turabi Çamkıran

Survivor Turabi Çamkıran

Turabi Çamkıran Survivor

Acun Ilıcalı yaptığı yarışmalarda ışığa parlayan ya da potansiyel gördüğü isimlere farklı bir yarışma formatında da sık sık yer verir oldu. Değişik konseptlerde yarışma programlarında ya konsepte uymayan veya hak ettiği yeri alamadığını düşündüğü  yarışmacılara uygun bir formatta yer vermek isteyen Acun ve ekibi bunda da oldukça başarılı oluyor. Acun’un Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışmasında keşfettiği Turabi Çamkıran da bu isimlerden biri. Özellikle fiziki durumu ve dayanaklığı ile Survivor için biçilmiş kaftan olan Turabi oyunlarda daolduğu kadar ikili ilişkilerde de ses getirmeyi başardı.

Yetenek Sizsiniz Türkiye Turabi Çamkıran 10.11.2013

Acun Ilıcalı’nın Türkiye ve dünyadan yetenekleri ülkemizle tanıştırdığı bu sayede ilginç görüntüler, showlar ve hayatlara tanıklık ettiğimiz Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışması seçmelerine tüm hızıyla devam ediyor. Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışmasının pazar günü yayınlanan son bölümünde yine ilginç bir yaşama sahip olan Turabi Çamkıran’ı tanıdık. Turabi Çamkıran öncelikle kaslı ve ölçülü vücuduyla ilgi çekti. Uzak doğu izleri taşıyan dövüş ve özel hareketler içeren show’u sonrası deytaylar ile Turabi Çamkıran’ı daha yakından tanıdık.

Turabi Çamkıran Kimdir?

26 yaşında ve Mersin doğumlu Turabi Çamkıran’ın hikayesi Muay Thai hikayesi ile başlıyor. Türkiye’de yenildiği bir maç sonrası bu işi yerinde öğrenme azmi ile Tayland’a giden ve burada yerinde eğitim ile teknik ve fiziğini geliştirerek dövüşçüye dönüşen Turabi yaşamını da bu yolla kazanıyor. Tayland ta gösteri amaçlı yapılan gerçek dövüşlere katıldığını kazandığı maçlar sonrasında ücret aldığını belirtti. Tabi bizlerde sizler gibi Turabi Çamkıran’ın bu maçlarına ait videoları var mı diye merak ettik ve yazımızda Turabi Çamkıran’a ait diğer videolarıda derledik. Birde Turabi’ye ait 2.ve3. videoların özellikle ilginizi çekeceğinize eminiz.

Turabi Çamkıran Dövüş VideolarıTurabi Çamkıran

Turabi Çamkıran

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , ,

Copyright © 2011 Uzun Lafın Kısası Yaşamın Tam Ortası | Kareay.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap