Buradasınız : Ana Sayfa //Magazin Haberleri//Buse Terim’in Nişanlısı Volkan Bahçekapılı Kimdir?

Buse Terim’in Nişanlısı Volkan Bahçekapılı Kimdir?

Fatih Terim Dede

Ftaih Terim’in kızı Buse Terim  Bahçekapılı ve eşi Volkan Bahçekapılı çiftinin 21 Ekim 2016 tarihinde Nil adını verdikleri kız bebekleri dünyaya merhaba dedi. Böylece Fatih Terim de ikinci kez dede olma mutluluğunu yaşadı. Nil bebeğe sevenleriyle birlikte mutlu, sağlık ve huzur dolu yılları olması dileklerimizle dünyamıza hoşgeldin diyoruz…

Volkan Bahçekapılı kızı

Volkan Bahçekapılı kızı

Buse Terim ve Volkan Bahçekapılı Evlendi

Daha önce haberini yaptığımız aşk mutlu sonla bitti. Buse Terim ve Volkan Bahçekapılı 06.06.2014 günü yapılan muhteşem bir düğünle dünya evine girdi. Buse Terim ve Volkan Bahçekapılı çiftinin 16 Mayıs’taki yapılacak düğünü yaşanan Soma faciası nedeniyle ertelenmişti.

Buse Terim ve Volkan Bahçekapılı

Buse Terim ve Volkan Bahçekapılı

Buse Terim’in Sevgilisi Volkan Bahçekapılı

Fatih Terim’in küçük kızı kimliğinden blogu ve moda tasarımları ile kendini ispatlayarak sıyrılmayı başaran Buse Terim, babasının gölgesinde kalmayı ne yapsa da başaramayacak gibi. Buse Terim uzun süredir Volkan Bahçekapılı ile ailesinin özellikle babası Fatih Terim’in onay vermediği bir ilişki yaşıyordu. Aradan geçen günlerde bu ikili baba Fatih Terim ve ailelerinin rızasını almayı başararak 31 Ekim 2013 Perşembe günü aileler arasında nişanlandılar.

Volkan Bahçekapılı kimdir?

Buse Terim ile 2 yıldır ilişkileri inişli çıkışlı devam eden ve mutlu son nişanla sonuçlandırılmayı başaran Volkan Bahçekapılı hakkında çok fazla bir bilgi yok. Volkan Bahçekapılı kaç yaşında? Volkan Bahçekapılı nereli? yada Volkan Bahçekapılı ne iş yapar? tam bir muamma ama Volkan Bahçekapılı hakkında tek bilgi Emre Belezoğlu’nun akrabası olduğu ve birde  Volkan Bahçekapalı’nın Buse Terime  hediyesi olan 80 bin Euro değerindeki söz yüzüğüyle ilgili bilgi.

Buse Terim ve Volkan  Bahçekapılı, nikah için 2014 Haziran ayını seçerken, mekan olarakta Çırağan Sarayı’nda evlenmeyi kararlaştırdı. Buse Terim’in düğünle ilgili tüm hazırlıklarını yenilenen sitesinden sizlerde takip edebilirsiniz.

Buse Terim'in Nişanlısı Volkan Bahçekapılı

 

Etiketler: , , , , , , , ,

Copyright © 2011 Uzun Lafın Kısası Yaşamın Tam Ortası | Kareay.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap