Buradasınız : Ana Sayfa //Akıllı Cihazlar, Yeni Taşıtlar//Yandex.Navigasyon Yayınlandı

Yandex.Navigasyon Yayınlandı

Yandex.Navigasyon’un Artıları

Rusya’nın bir numaralı arama motoru Yandex, Google ile rekabetine devam ediyor. Yandex yaptığı her yenilikte Türkiye’yi de unutmuyor. Yandex şimdi ise Türkiye’de ilk olarak gerçek zamanlı trafik bilgisi veren navigasyon uygulaması olan Yandex.Navigasyonu yayınladı.

Canlı trafik bilgisi veren Yandex.Navigasyon’un en büyük artılarından. Ayrıca sesli komut desteği ile arama yapmada trafik çilesinde çok büyük artılarından. Trafiğin yoğun olduğu yerlerde size uyarılar verip alternatif yol tarifi de sunabiliyor. Bu özellikle istenilen yere daha emniyetli ve daha çabuk ulaşma imkanı sunuyor. Kullanışlı ve sade ara yüzü ile kullanıcılarına zahmetsiz her türlü bilgiyi kısa yoldan ulaştırıyor. Yandex.Navigasyonun en önemli özelliği de akıllı arama ile etrafınızda bulunan kurum ve birimlere daha hızlı ulaşma imkanı sunuyor. (Diğer navigasyon uygulamalarında POI özelliği olarak geçiyordu yanlış hatırlamıyorsam).

3G özelliği, sesli komut, sesli yol tarifi, gece ve gündüz kullanım modu ve kullanışlı arayüzü ile akıllı cihazlarınızda bulunması gereken uygulamalardan biri. Yandex.Navigasyon aynı anda IOS ve Andorid uygulamasını piyasaya sürmesi ile Google’ı şimdiden geride bıraktı. Ücretsiz olarak sunulan Yandex.Navigasyonu aşağıdaki linkleri tıklayarak ulaşabilirsiniz…

Google Play

Ios

Yandex.Navigator Download

 

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=f-a6ZAZiE4E[/youtube]

Etiketler: , , , , , , ,

Copyright © 2011 Uzun Lafın Kısası Yaşamın Tam Ortası | Kareay.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap