Buradasınız : Ana Sayfa //Tarihin İçinden//Annelerin Evlat Sevgisi

Annelerin Evlat Sevgisi

Ölüm Anında Bile Anne Sevgisi

Japonya’da olan bir depremde kurtarma ekibi genç bir kadının yaşadığı enkaza ulaşırlar. Yıkıntıların arasında kadının cesedine ulaşırlar. Kadının enkaz altındaki pozisyonu biraz ilginçtir sanki ellerinde bir şey tutarak iş yaparken dizlerinin üzerine çökmüş haldedir.

Bu esnada sanki ev üzerine yıkılmış gibidir. Kurtarma ekibinin lideri yine de canlı olma ümidi ile kadına ulaşmaya çalışır, maalesef kadın çoktan ölmüştür.

Ekip oradan başka bir enkaza hareket etmek üzere iken bir sebepten dolayı ekip lideri açtığı delikten içeri doğru kadının cesedinin altına doğru bakar ve seslenir ! “bir çocuk!..bir çocuk var!” der. Ekip uzun bir çalışmadan sonra çiçekli bir battaniye içinde ölü kadının cesedinin altında 3 aylık bir çocuk bulurlar. Kadın son bir hamle ile çocuğunu kurtarmak için bedenini ona siper yapmıştır. Ekip çocuğa ulaştığında hala bebek uyumaktadır.

Doktor çabucak gelir ve çocuğu muayene eder. Battaniyeyi açtığında içinde bir cep telefonu bulur. Ekranda yazılı bir mesaj vardır. mesajda şu yazıyordur!..

Eğer kurtarıldıysan, seni sevdiğimi hatırla!

Bir annenin çocuğuna olan sevgisini ölüm anında bile ona anlatma çabasının en güzel örneği !!

Ölüm Anında Bile Anne Sevgisi

Google'dan Gelen Aramalar:

Benzer Yazılarımız:

Erkan Mutlu - Çanakkale Şehitlerine Feat: Haluk Eren
35.Uluslararası 23 Nisan Çocuk Şenliği
Zeybek Kerimoğlu
Yavuz Sultan Selim Köprüsü'nün Temeline Atılan Mektupta Ne Yazıyor?
Harakani Ne? Harakani Nedir? Harakani Kelime Anlamı
Diriliş Ertuğrul Ahlat Nerede?

Etiketler: , , , , , , , ,

Copyright © 2011 Uzun Lafın Kısası Yaşamın Tam Ortası | Kareay.com. Tüm hakları saklıdır. - Popüler yabancı diziler ve filmler Rasidera


Yandex.Metrica