Buradasınız : Ana Sayfa //Bilgisayar//Tümüyle Su Geçirmez iPad Kılıfı

Tümüyle Su Geçirmez iPad Kılıfı

Su Geçirmez  iPad Kılıfı Var mı Diyenlere

Sıcakları giderek yükselmesiyle sıcaktan bunalıp kendini denize ya da havuza atmak isteyenler, tabiki de teknolojiyi yanlarında götürmek isteyecekler. Su ile teknolojik cihazların arasının iyi olmadığını ve korumamız gerektiğini bilmeyenimiz yoktur. Şimdi sıkı durun iPad olanlar için tümüyle su geçirmez DicaPac WPi20 iPad kılıfı, özel tasarımı sayesinde iPad’inizi su altında bile kullanabilmeyi sağlıyor.
Su geçirmez kılıflar konusunda dünya çapında tanınmış bir marka olan DicaPac’in yeni akıllı telefon ve tablet kılıfları  sayesinde artık deniz ve havuz kenarında, hatta suyun altında bile mobil cihazlarınızı gönül rahatlığıyla kullanabileceksiniz.

Özel vinil malzemesi sayesinde oldukça dayanıklı olan ürünlerine akıllı telefon ve tabletleri yerleştirmek oldukça kolay. Kilit mekanizması kapandığı andan itibaren ise cihazınız suya karşı tümüyle dayanıklı hale geliyor. Tasarımı sayesinde cihazların tümüyle fonksiyonel olmasını sağlanıyor. Dokunmatik ekran fonksiyonları kılıf içindeyken de sorunsuz kullanılabilirken fotoğraf çekmek ve müzik dinlemek de mümkün oluyor.

DicaPac WPi20 iPad kılıfı

DicaPac WPi20 iPad kılıfı

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=i-tn7DbAbpU[/youtube]

Etiketler: , , , , , , , ,

Copyright © 2011 Uzun Lafın Kısası Yaşamın Tam Ortası | Kareay.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap