Buradasınız : Ana Sayfa //Güncel Haberler//Taksim Gezi Parkı Olayları İçin Cem Yılmaz’ın Açıklaması

Taksim Gezi Parkı Olayları İçin Cem Yılmaz’ın Açıklaması

Taksim Gezi Parkı için bir çok eylem yapıldı ve yapılmaya devam ediyor. Binlerce video çekildi, binlerce söz söylendi, binlerce yazı yazıldı, ünlü, ünsüz herkes fikirlerini paylaştı. Bunlardan biride Cem Yılmaz oldu. Paylaşım sitelerinde yayınlanan Cem Yılmaz’ın bu yazısını hiçbir değişiklik yapmadan paylaşıyoruz…

CEM YILMAZ’ ın BAŞBAKAN RECEP TAYİP ERDOĞAN’A CEVABI

Ben apolitik bir adamdım. Neden ayaklandım biliyor musun? 2 fidan için değil. Çünkü onu yerine koyabilecek gücüm var benim sen olmasan da, hatta daha fazlasını. Ben, sabah 5’te, çadırında inandıkları şey için sessizce protesto yapan o gencecik arkadaşlarıma saldırdın diye ayaklandım. Ben o insanları acısını kalbimde hissettiğim için ayaklandım. Ben oğlum bunları yaşamasın, demokratik bir ülkede, demokratik şekilde yaşayabilsin diye ayaklandım. Bu gençler bunun için ayaklandı. Sen hala ağaç diyorsun başbakanım. Hani insanlar iyidir ya başbakanım. Tanısan, bilsen. görsen, seversin onları. Hani dinimiz de bunu emreder ya, şüphesiz ki sen daha iyi bilirsin. Ve yanlış anladığın şu; ayaklanan bedenlerimiz değil başbakanım, ruhlarımız. Emaneti sahibindedir, O bizi kollar. Gerçi bunu da sen daha iyi bilirsin.
2 saat daha dinlenecektim, seni dinledim, olmadı. Yine ruhum ayaklandı başbakanım. Çıkıyorum şimdi, görüşürüz.

Cem Yılmaz Recep Tayyip Erdoğan'a Cevabı

Etiketler: , , , ,

1 Yorum yapılmış " Taksim Gezi Parkı Olayları İçin Cem Yılmaz’ın Açıklaması "

 1. Deniz dedi ki:

  Ünlü komedyen Cem Yılmaz, Başbakan Erdoğan’a hitaben yazılan ve sosyal medyada paylaşılan mektubun kendisine ait olmadığını belirterek, duruma tepki gösterdi.

  Cem Yılmaz, Başbakan Erdoğan’a hitaben bir mektup kaleme almadığını, sosyal medyada paylaşılan mektubun kendisine ait olmadığını açıkladı. Yılmaz, “Twitter’da -Cem Yılmaz’ın mektubu- diye yaydığınız mektubu okumadım ama o mektup benim değil. Neden böyle yaparak haklı bir protestoyu bu hale getiriyorsunuz. İlla insandan yana olmak için Bono mu olmak lazım ! Ben, benim sanatçı arkadaşlarım makul olmaktan başka ne duyurdu ? Ayıp oluyor beyler !

  “MARJİNALİZ ANLADIK AMA SALAK DEĞİLİZ”

  Bu zarardır, kim yapıyorsa zarar!

  Marjinaliz anladık ama salak değiliz! Bu arada sapı samanı karıştırıp kafamıza odun vurmak istediğinizi anlıyorum. Zaten konu bu değil mi? Herkesin tepkisi buna değil miydi ‘ Apolitikmiş ! İnsanların nezaketini aptallığa yormayın ! Bu mecrada 4 gündür insanlardan binlerce mesaj geliyor. Bunların hepsi mi terörist’ Niye tahrik edecek mal uyduruyorsun ! Gerçek neyine yetmiyor güzel kardeşim, gerçek !”

Copyright © 2011 Uzun Lafın Kısası Yaşamın Tam Ortası | Kareay.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap