Buradasınız : Ana Sayfa //Yabancı Film Yorumları//Şeytanın Ormanı [The Barrens]

Şeytanın Ormanı [The Barrens]

Sitemizin sinema köşesinde yayınladığımız filmlerden, korku filmlerinin aşırı ilgi görmesi üzerine 2013 yılında vizyona giren veya girecek korku filmlerine bizlerde özel ilgi gösterir olduk. 15 Mart 2013 Cuma günü gösterime giren Şeytanın Ormanı filmide bunlardan biriydi. Bu korku filmine ait detaylar ve fragmanı yazımızın devamın bulabilirsiniz.

Darren Lynn Bousman yönetmenliğinde ki 2012 Kanada yapımı 94 dakikalık korku filminde Stephen Moyer, Mia Kirshner, Allie MacDonald , Peter DaCunha , David Keeley rol alıyor.

Şeytanın Ormanı Korku Filmi Konusu:

Barrens korusu adı  bazı rivayetlere karışmış bir yerdir. Anlatılanlara göre 400 yıllık geçmişi olan korkunç Jersey Şeytanı burada yaşamaktadır ve film Richard Vineyard’ın  ailesiyle beraber ormanın derinliklerine doğru ilerlemesi ile başlar. Bir süre sonra ormanda öldürülmüş hayvanlar bulunur, bir çocuk kaybolur. Bu sırada Richard da bir şeyin onları takip ettiğinden şüphelenmeye başlamıştır bile gerilim, tansiyon ve heyecen hızla yükselmeye başlar.

The Barrens

The Barrens

The Barrens [Şeytanın Ormanı] Fragmanı

http://www.youtube.com/watch?v=yAZe_fDNkxs

Benzer Yazılarımız:

Hayatboyu Filmi
Insane Office Escape 2
Pain & Gain Filmi Ne zaman Vizyona girecek?
Göçebe Filmi [The Host]
Need For Speed Ne Zaman Vizyona Girecek?
Transformers: Kayıp Çağ -Teaser Fragman

Etiketler: , , , ,

Copyright © 2011 Uzun Lafın Kısası Yaşamın Tam Ortası | Kareay.com. Tüm hakları saklıdır. - Popüler yabancı diziler ve filmler Rasidera


Yandex.Metrica