Buradasınız : Ana Sayfa //Yeni Taşıtlar//Akıllı Diş Fırçası

Akıllı Diş Fırçası

Teknolojinin Geldiği Son Nokta

Teknoloji her alanda hayatımızı etkilemeye ve kolaylaştırmaya devam ediyor. Son olarak teknolojinin sağlık alanına sunduğu gelişmeler ebeveynleri çok sevindirecek. Akıllı telefonlar ve cihazlar artık hayatımızı tamamen etkisi almış durumda. Spordan uykuya, diyetten sigara bırakmaya, özel günlerden yeme – içme zamanlarına artık tamamen her türlü olayda bizlere yardımcı oluyor. Her gün yeni teknolojik cihazlar ve bunlara uygun programlar piyasaya sürülmeye devam ediyor. Bunlardan sonuncusu ise Akıllı Diş Fırçası.

PA Consulting’in geliştirdiği Brusheads konsepti de çocukların biraz zor edindiği diş fırçalama alışkanlığını kolaylaştırıp eğlenceli hale getirmenin yanı sıra anne babalara da fırçalama hakkında istatistikler vererek çocukların diş fırçalama verimini artırmayı hedefliyor. Mimobot USB’lere oldukça benzeyen fırçalar, çocukların seveceği şekillerde tasarlanmış. Sesli geri bildirimle çocukları fırçalamaya teşvik eden diş fırçası, çocuk dişlerini fırçaladıkça motive edici ses kayıtlarını oynatıyor. Akıllı sensörlere sahip ve USB’den şarj olan gelişmiş fırçaların akıllı telefon uygulaması sayesinde ebeveynler çocuklarının fırçalama istatistiklerine ulaşabildiği gibi çocuklar, arkadaşlarıyla da diş fırçalama başarılarını kıyaslayabiliyor.

Akıllı telefon uygulaması ile fırçalama istatistikleri, fırçalama geçmişi, kalan pil ömrü gibi detaylar görüntülenebiliyor. Akıllı telefon uygulamasına, kaydedilen bilgilerini gönderen diş fırçası, fırçalama esnasında motive edici ses kayıtlarını oynatıyor.

Akıllı Diş Fırçası

Akıllı Diş Fırçası

 

Akıllı Diş Fırçası

Benzer Yazılarımız:

Ferrari F12 Berlinetta
Yerli İlk Akıllı Telefon
Honda Civic HB 1.6 i-DTEC
WhatsApp Mobil Operatörleri Ezdi Geçti
Volocopter Nedir?
Renault Kwid Uçan Drone İle Çok Tutulacak

Etiketler: , , , , , , , , , , , ,

Copyright © 2011 Uzun Lafın Kısası Yaşamın Tam Ortası | Kareay.com. Tüm hakları saklıdır. - Popüler yabancı diziler ve filmler Rasidera


Yandex.Metrica