Buradasınız : Ana Sayfa //Dizi//Spartacus ‘War of the Damned’ 17.02.2013 CNBC-e

Spartacus ‘War of the Damned’ 17.02.2013 CNBC-e

Spartaküs Yeni Bölüm  CNBC-e 17 Şubat 2013 Pazar 23:00’de

CNBC ekranlarında takipçilerinin merakla beklediği Spartacus’ün final sezonu ‘War of the Damned’de başlıyor. Çekimlerin perde arkası ve hazırlık safhalarının yayınlandığı fragmanı izlediğimde ne kadar büyük bir çaba ve zaman harcandığını, bunun sonucunda da başarının kaçınılmaz olduğunu anladım. Dekorlardan tutunda kıyafetlere, oyuncuların dövüşler için aldıkları eğitim ve görünüşlerinin gladyatörler gibi fit olması adına yaptıkları….  Her ayrıntı düşünülmüş ve çalışılmış. Hayranlarını yine ekrana kilitleyecek dizide tansiyon ve merak hiç bitmeyeceğe benziyor. İyi seyirler..

, kölelerle soylular arasındaki savaş kızışıyor.Kazandığı zaferlerden sonra Roma, Spartaküs’ü ciddiye almak zorunda kalırken, Spartaküs de ordu komutanlığının gerçek yüzünü keşfediyor.

Spartaküs, yola çıktığında etrafında kimse yoktu. Delice sevdiği karısını bir başına bırakıp, Roma ordusuna yardım etmek için kendini tehlikeye attı. Ne var ki ihanete uğrayıp, kendini Batiatus’un gladyatörleri arasında bulması bir oldu. O günlerden bugünlere çok şey değişti. Spartaküs, artık bir ordunun başında, kılıcını Roma ordusuna doğrultmuş, ona inananlarla beraber dönemin en büyük gücünü dize getirmekten başka bir şey düşünmüyor. Ruhundaki hırs ve intikam birbirine karışmış haldedir ve kazandığı zaferler, onu yaklaşan özgürlüğe daha da çok inandırmaktadır.

Spartacus 'War of the Damned'

Spartacus ‘War of the Damned’

Etiketler: , , , , ,

Copyright © 2011 Uzun Lafın Kısası Yaşamın Tam Ortası | Kareay.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap