Buradasınız : Ana Sayfa //Spor, Teknoloji//Bisiklet Üzerinde Kablosuz Müzik Dinlemek

Bisiklet Üzerinde Kablosuz Müzik Dinlemek

NYNE NB-200 Özel Hoparlör

Bisiklet hem spor hem de ulaşımın bir arada olmasını isteyenler için en ideal araçlardan birisi. Bisiklet üzerinde keyifli yolculuk yapmak için teknoloji çalışmaları da devam ediyor. Bisiklet üzerinde müzik dinlemek ise ayrı bir zevk. Bunun için özel olarak geliştirilmiş kablosuz bir hoparlör olan NYNE NB-200, kullanıcıların her zaman müzik dinlemesine yardımcı oluyor.

Bisikletlerin gidonları üzerine rahatça takılabilen bir yapıda hazırlanmış olan hoparlör, 5.7×2.9×3.4 inç boyutlara ve şık bir tasarıma sahip. Bluetooth teknolojisini kullanan NYNE NB-200 hoparlörü, akıllı cihazlar veya kablosuz olarak müzik çalarlar ile rahatça kullanabilirsiniz. Ayrıca üzerindeki mikrofon yardımıyla hareket halinde telefon görüşmeleri yapmak mümkün hale geliyor. Metal ve plastik malzemeden üretilmiş olan NYNE NB-200, özel sürücüler sayesinde yüksek ses kalitesi verebiliyor ve ayrıca üzerindeki kısa yol tuşları ile kullanıcılara kolay ve hızlı bir kullanım vaat ediyor.
Dahili olarak gelen şarj edilebilir batarya ile çalışan NYNE NB-200, 5 saat kesintisiz müzik ya da konuşma sağlarken fiyatı 100$ civarında.
NYNE NB-200

NYNE NB-200 Wireless Hoparlör

nyne_nb_200_bike_friendly_wireless_speaker_1

Nyne NB-200 Portable Bluetooth-Enabled Speaker Review

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=KZD5S-K5iXU[/youtube]

CES 2013: NYNE

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=fp1i4cyGwOc[/youtube]

Etiketler: , , , , , , ,

Copyright © 2011 Uzun Lafın Kısası Yaşamın Tam Ortası | Kareay.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap