Buradasınız : Ana Sayfa //Moda//Zayıf Gözükmek İçin Giyim Hileleri

Zayıf Gözükmek İçin Giyim Hileleri

Zayıf Gözükmek İçin Basit Giyim Hileleri

Bayanların zayıf olsalar dahi takıntılı oldukları kilo sorunu nedeniyle, bu duruma çözüm arayışları her daim olmuş ve görünen o ki bu süreç kadınlar var oldukça da devam edecek. Kilo sorunu olan ya da olduğunu düşünen bayanların diyet ve spor ilk baş vurdukları çözüm yollarından ama bir şekilde başarılı olamama ya da hemen sonuca ulaşmak isteyen bayanlarda çok basit giyim tüyolarıyla olduğundan ince görüşebilmenin ipuçlarını ararlar. Sizlere yardımcı olacağını düşündüğümüz giyim üzerine bazı ipuçları…

1)YÜKSEL BEL TERCİH EDİN. Yüksek bel bacak boyunuzu uzun gösteridği için silüetinizi de inceltecek aynı zamanda göbek bölgesindeki fazlalıkları kapatacaktır.

2)TEK RENK GİYİNİN. Alt ve üste aynı renk veya benzer tonlar giyerseniz silüetinizi bölmezsiniz ve tek parça halinde daha uzun görünürsünüz.

3)DİKEY ÇİZGİLER DAİMA İNCE GÖSTERİR. Enine çizgilerin daha geniş, boyuna çizgilerin daha zayıf gösterdiği artık en bilindik tüyolardan. Ancak çok şanslıyız ki bu kış sezonunun en hit trendi boyuna siyah-beyaz çizgi modası.

4)V YAKANIN, SİHRİ V yaka kazak ve tişörtleriniz derinlik algısı yaratıp silüeti daha narin gösterir.

5)DÖKÜMLÜ PARÇALAR KURTARICIDIR Hangi bölgenizde fazlalık olduğunu düşünüyorsanız o bölgede dökümlü parçalar tercih edin. Kalça kısmınız genişse havuç pantolonlar, karın bölgeniz genişse salaş üstler tercih edebilirsiniz. Yalnız tek önemli nokta; kesinlikle DÖKÜMLÜ ile BÜYÜK arasındaki farkı unutmayın.

6)TOPUKLU AYAKKABIYI UNUTMAYIN Üzerinde rahat edebileceğiniz bir topuklu ayakkabı kombininizin en değerli parçası olabilir çünkü sizi kafadan bir 5 cm uzatacaktır. Bacak kaslarınız gerilecek, daha sıkı duracak, ayak bilekleriniz daha zarif görünecektir.

Zayıf Gözükmek İçin

Zayıf Gözükmek İçin

Kilolu-Bayan-Elbiseleri

Etiketler: , ,

1 Yorum yapılmış " Zayıf Gözükmek İçin Giyim Hileleri "

  1. esracık dedi ki:

    çok önemli bilgilericin teşekkürler

Copyright © 2011 Uzun Lafın Kısası Yaşamın Tam Ortası | Kareay.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap