Buradasınız : Ana Sayfa //Programlar//Yeni Facebook Uygulaması

Yeni Facebook Uygulaması

Facebook Poke

Facebook yepyeni bir uygulama ile karşımıza çıktı. En çok indirilenler arasına çok kısa sürede giren  Facebook uygulması Facebook Poke şu anda sadece IOS’ta. Poke kelimesini Facebook kullanıcıları bu uygulamayı “Dürtme” olarak düşünecektir. Fakat bu uygulama kendi kendine silinebilen mesajları temsil ediyor. Örnek verecek olursak arkadaşınıza gönderdiğiniz bir mesajı, paylaştığınız video veya fotoğrafı “2 saat içinde sil”  komutuyla gönderebiliyorsunuz.

 

Facebook yeni uygulamasını şu şekilde anlatıyor:  ”Poke uygulamasıyla Facebook arkadaşlarınızı dürtebilir, onlara mesaj, fotoğraf veya video gönderebilir, istediğiniz şeyi çok kolay bir şekilde paylaşabilirsiniz. Sadece bir arkadaşınızı dürtebilir veya birden çok arkadaşınızı aynı anda dürtebilirsiniz. Gönderdiğiniz her mesaj, belirlediğiniz süreden sonra otomatik olarak silinir; 1, 3, 5 veya 10 saniye sonra. Süre bittiğinde mesaj, uygulamadan yok olur.

Geçtiğimiz yıl boyunca özellikle Messenger ve Camera uygulamalarıyla karşımıza çıkan Facebook, Instagram uygulamasını da satın almıştı. Bugün ise sosyal ağ devinden yeni bir uygulama karşımıza çıktı.
Poke

Facebook Poke
B

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , ,

Copyright © 2011 Uzun Lafın Kısası Yaşamın Tam Ortası | Kareay.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap