Buradasınız : Ana Sayfa //Haberler//ÜCRETSİZ HGS (Hızlı Geçiş Sistemi)

ÜCRETSİZ HGS (Hızlı Geçiş Sistemi)

 HGS Alırken Para Ödemeyin

PTT’de, HGS’ler pul şeklinde  5 lira, kart şeklinde ise 15 liraya satılıyor. Ama HGS satılan tek yer PTT’ler değil, HGS satışları bankalar tarafından da yapılıyor.  Ve bazı bankalar  HGS’yi ücretsiz vermek için kampanyaları başlattı. Bu bankalardan olan Garanti Bankası ile İşbankası HGS’yi ücret almadan veriyor.

Garanti Bankası’nın HGS için tek şartı bu bankada hesabınız olması. Hesabı olanlar internet üzerinden başvuru yapıp HGS’yi evlerine teslim seçeneğiyle elde edebiliyor. Dileyen ise şubeye gidip anında HGS alabiliyor. HGS’yi İnternet Şubesi Başvurular menüsü HGS/OGS adımından, 444 0 333 Alo Garanti’den ya da Garanti şubelerinden yapabilirsiniz.

İşbankası’ndan ücretsiz HGS alabilmek için bankada hesabınız ya da işbankası kredi kartınızın olması gerekiyor.

En Büyük Avantaj OTOMATİK YÜKLEME

HGS’yi bankadan alanlar için bir de kolaylık var. Kredi kartına ya da vadesiz TL hesabı ile HGS kartınız ilişkilendiriliyor. Böylece HGS yükleme işlemleri ile uğraşmak durumunda kalmıyorsunuz.

Şubeniz bu işlem için sizden bir talimat alacaktır. HGS etiketinizi aldığınız sırada etiketinize, otomatik yükleme limitinin altında bir tutar olmaması kaydıyla, sizin belirleyeceğiniz tutarda ilk yükleme yapılacaktır. Daha sonra HGS etiketinize yapılacak yüklemeler, Bankanızca otomatik olarak gerçekleştirilir. Böylece siz HGS etiketinizde para olup olmaması konusunda endişe duymazsınız.

Ücretsiz HGS etiketinizi İşbankasının tüm şubelerinden edinebilir, 1. sınıf HGS etiketine İnternet Şubesinden de başvurabilirsiniz.

HGS'yi ücret almadan veriyor.

HGS Kartı

 

Etiketler: , , , ,

Copyright © 2011 Uzun Lafın Kısası Yaşamın Tam Ortası | Kareay.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap