Buradasınız : Ana Sayfa //Cep Telefonu//IdeaPhone P770 Cep Telefonu

IdeaPhone P770 Cep Telefonu

Lenovo’nun IdeaPhone P770 modeli

Cep telefonlarının fonksiyonlarının artması ile sadece konuşma dışında da aktif kullanılmasıyla birlikte şarj sorunu çekmeyen kalmadı. Olur olmadık yerlerde biten şarjlar, firmaları bunu çözme yoluna ve de müşteriyi memnun etmeye yönelik çalışmalara ister istemez itti.
Bilgisayar markası olarak tanıdığımız Lenovo firmasıda buna yönelik 29 saat pil ömrü sunan yeni ceptelefonu ile piyasada ki bu soruna çözüm sunudu.  IdeaPhone P770…
Lenovo’nun yeni cep telefonu IdeaPhone P770, ince gövdesine sığdırdığı 3.500mAh’lik pil ile 29 sat kesintisiz görüşme imkanı sunuyor.

IdeaPhone P770, Motorola’nın cebinin sunduğu 32 saatlik pil ömrünü sunamıyor ve 29 saatte kalıyor. Ama onun yapamadığını yaparak Android Jelly Bean ile geliyor. Cihazın inceliği ise sadece 11.9mm. Bununla birlikte 4.5 inç’lik qHD ekrana, 1.2 GHz çift çekirdekli işlemci, 4GB dahili depolama, 8GB microSD, 5MP ön yüz kamerası ve VGA ön yüz kamerası ile gelen cihaz, uygun fiyatlı cep sınıfına giriyor.

Çin’de piyasaya sürülen cebin hangi ülkelerde satışa sunulacağı henüz bilinmiyor. Ancak LTE’yi desteklemiyor olması, en azından ABD’de satılmayacağını garantiliyor.

IdeaPhone P770

IdeaPhone P770

Etiketler: , ,

Copyright © 2011 Uzun Lafın Kısası Yaşamın Tam Ortası | Kareay.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap